B43504B9277M7
MFR.Part #
B43504B9277M7
JLCPCB Part #
C1606236
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
270uF 30mm 400V 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS