B43504B9227M80
MFR.Part #
B43504B9227M80
JLCPCB Part #
C1607291
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
220uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS