B43504B9227M62
MFR.Part #
B43504B9227M62
JLCPCB Part #
C1606736
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
220uF 30mm 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS