B43504B5277M82
MFR.Part #
B43504B5277M82
JLCPCB Part #
C1614187
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
270uF 35mm 35mm 450V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS