B43504B5107M82
MFR.Part #
B43504B5107M82
JLCPCB Part #
C1604813
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
100uF 25mm 30mm 450V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS