B43504B5107M67
MFR.Part #
B43504B5107M67
JLCPCB Part #
C1650506
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
100uF 25mm 30mm 450V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS