B43504B2108M000
MFR.Part #
B43504B2108M000
JLCPCB Part #
C3723855
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2.61A@100Hz 250V 3000hrs@105℃ 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS