B43504A5686M80
MFR.Part #
B43504A5686M80
JLCPCB Part #
C1602983
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
22mm 30mm 450V 68uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS