B43504A5477M82
MFR.Part #
B43504A5477M82
JLCPCB Part #
C1644815
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
35mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS