B43504A2337M000
MFR.Part #
B43504A2337M000
JLCPCB Part #
C3722031
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A@100Hz 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 390mΩ@100Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS