B43504A2227M62
MFR.Part #
B43504A2227M62
JLCPCB Part #
C1603589
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
220uF 22mm 250V 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS