B43504A2158M80
MFR.Part #
B43504A2158M80
JLCPCB Part #
C1650851
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
1500uF 250V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS