B43504A0397M000
MFR.Part #
B43504A0397M000
JLCPCB Part #
C3723576
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 420V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS