B43501E2687M80
MFR.Part #
B43501E2687M80
JLCPCB Part #
C1610276
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
250V 30mm 35mm 680uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS