B43501E2477M80
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43501E2477M80
JLCPCB Part #
C1603352
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
200V 22mm 35mm 470uF ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS