B43501E2337M62
MFR.Part #
B43501E2337M62
JLCPCB Part #
C1601866
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
200V 22mm 30mm 330uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS