B43501C9227M80
MFR.Part #
B43501C9227M80
JLCPCB Part #
C1607496
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
220uF 30mm 30mm 400V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS