B43501C2157M82
MFR.Part #
B43501C2157M82
JLCPCB Part #
C1600988
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
150uF 22mm 250V 25mm ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS