B43501C2157M80
MFR.Part #
B43501C2157M80
JLCPCB Part #
C1600982
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
150uF 22mm 250V 25mm ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS