B43501C2108M000
MFR.Part #
B43501C2108M000
JLCPCB Part #
C3721780
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 1000uF 10mm 250V 3.21A@100Hz 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS