B43501B9567M67
MFR.Part #
B43501B9567M67
JLCPCB Part #
C1611324
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
35mm 400V 45mm 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS