B43501B9477M60
MFR.Part #
B43501B9477M60
JLCPCB Part #
C1617524
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
30mm 400V 470uF 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS