B43501B5337M62
MFR.Part #
B43501B5337M62
JLCPCB Part #
C1610155
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
30mm 330uF 450V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS