B43501B5157M000
MFR.Part #
B43501B5157M000
JLCPCB Part #
C3723817
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.14A@100Hz 10000hrs@85℃ 10mm 150uF 30mm 30mm 450V 880mΩ@100Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS