B43501B5107M007
MFR.Part #
B43501B5107M007
JLCPCB Part #
C1603436
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6Ω 10000hrs@85℃ 100uF 10mm 25mm 30mm 450V 860mA@100Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS