B43501B2158M82
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43501B2158M82
JLCPCB Part #
C1621744
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
1500uF 250V 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS