B43501A9107M82
MFR.Part #
B43501A9107M82
JLCPCB Part #
C1603864
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
100uF 22mm 30mm 400V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS