B43501A5477M62
MFR.Part #
B43501A5477M62
JLCPCB Part #
C1614211
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
35mm 450V 470uF 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS