B43501A5337M82
MFR.Part #
B43501A5337M82
JLCPCB Part #
C1650870
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
330uF 35mm 40mm 450V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS