B43501A3337M80
MFR.Part #
B43501A3337M80
JLCPCB Part #
C1608976
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
30mm 330uF 385V 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS