B43501A1108M80
MFR.Part #
B43501A1108M80
JLCPCB Part #
C1607549
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
1000uF 160V 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS