B43458A4568M000
MFR.Part #
B43458A4568M000
JLCPCB Part #
C3812621
Package
Bolt,D76.9xL106.7mm
Description
-40℃~+85℃ 106.7mm 12000hrs@85℃ 14mΩ@100Hz 15A@100Hz 31.7mm 350V 5600uF 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL106.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS