B43458A4158M000
MFR.Part #
B43458A4158M000
JLCPCB Part #
C3815563
Package
Bolt,D51.6xL81.7mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 1500uF 22.2mm 350V 47mΩ@100Hz 5.7A@100Hz 51.6mm 81.7mm ±20% 螺栓,D51.6xL81.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS