B43457B5338M
MFR.Part #
B43457B5338M
JLCPCB Part #
C1617610
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 144.2mm 28.5mm 30mΩ@100Hz 3300uF 450V 9.4A@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS