B43456A5228M000
MFR.Part #
B43456A5228M000
JLCPCB Part #
C3815282
Package
Bolt,D64.3xL105.7mm
Description
-40℃~+85℃ 105.7mm 12000hrs@85℃ 2200uF 28.5mm 450V 50mΩ@100Hz 64.3mm 8.4A@100Hz ±20% 螺栓,D64.3xL105.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS