B43456A4398M7
MFR.Part #
B43456A4398M7
JLCPCB Part #
C1618414
Description
-40℃~+85℃ 106.7mm 12000hrs@85℃ 12A@100Hz 17mΩ@100Hz 28.5mm 350V 3900uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS