B43455C9228M7
MFR.Part #
B43455C9228M7
JLCPCB Part #
C1616267
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 2200uF 28.5mm 400V 59mΩ@100Hz 6.4A@100Hz 81.7mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS