B43455A4608M000
MFR.Part #
B43455A4608M000
JLCPCB Part #
C3813668
Package
Bolt,D76.9xL143.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 12A@100Hz 143.2mm 31.7mm 32mΩ@100Hz 350V 6000uF 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL143.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS