B43454A4568M
MFR.Part #
B43454A4568M
JLCPCB Part #
C1616762
Description
-40℃~+85℃ 12.8A@100Hz 144.2mm 28.5mm 350V 38mΩ@100Hz 5000hrs@85℃ 5600uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS