B43415C8218A000
MFR.Part #
B43415C8218A000
JLCPCB Part #
C1614027
Description
-10%~+20% -40℃~+60℃ 10mm 2100uF 330V 40mm 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS