B43415C3218A000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43415C3218A000
JLCPCB Part #
C1613580
Package
Plugin
Description
-10%~+20% -40℃~+60℃ 10mm 2100uF 300V 35mm 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS