B43310A5338M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43310A5338M000
JLCPCB Part #
C3813222
Package
Bolt,D64.3xL130mm
Description
-25℃~+85℃ 130mm 2000hrs@85℃ 28.5mm 3300uF 450V 55mΩ@120Hz 64.3mm 9.1A@120Hz ±20% 螺栓,D64.3xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS