B43305E2108M000
MFR.Part #
B43305E2108M000
JLCPCB Part #
C6128618
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 130mΩ@100Hz 2000hrs@85℃ 250V 25mm 3.08A@100Hz 52mm ±20% Plugin,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS