B43305A5687M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43305A5687M000
JLCPCB Part #
C3723682
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 200mΩ@100Hz 35mm 3A@100Hz 450V 47mm 680uF ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS