B43252B5227M000
MFR.Part #
B43252B5227M000
JLCPCB Part #
C6467392
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.11A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 30mm 42mm 450V ±20% Plugin,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS