B43252A2227M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43252A2227M000
JLCPCB Part #
C6130427
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 220uF 22mm 27mm 820mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS