B43231F2337M000
MFR.Part #
B43231F2337M000
JLCPCB Part #
C3724171
Package
Plugin,D25.4xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 1.56A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 25.4mm 250V 32mm 330uF ±20% 插件,D25.4xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS