B43231D9227M000
MFR.Part #
B43231D9227M000
JLCPCB Part #
C1583672
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 1.41A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 27mm 35mm 400V ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS