B43231A6686M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43231A6686M
JLCPCB Part #
C1585345
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 32mm 490mA@120Hz 500V 68uF ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS