B41896C7687M008
MFR.Part #
B41896C7687M008
JLCPCB Part #
C5113284
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 12.5mm 2.28A@100kHz 27mm 35V 41mΩ@10kHz 5mm 680uF 7000hrs@125℃ ±20% Plugin,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS